Tyto stránky jste asi vyhledali, protože hledáte vhodnou mateřskou školu pro svou holčičku nebo kluka. Chtěli byste najít školu, kde se Vašemu dítěti bude líbit a kam se bude těšit. Přáli byste si, aby v ní panovala pohoda a příjemná atmosféra. Aby k Vašemu dítěti paní učitelky přistupovaly s pochopením a láskou, ale také, aby ho hodně naučily.

A právě v tomto duchu pracuje naše škola. Dočtete-li naše stránky až do konce, dozvíte se, jak toto úvodní slovo naplňujeme. Možná Vás také zaujme náš zdraví podporující vzdělávací program, či fotografie z akcí.

Aktuality

POZOR, DÁMSKÁ JÍZDA!

U příležitosti svátku maminek zveme všechny naše maminky na společný výlet s dětmi. Koná se v úterý 10.května, kdy nás odveze autobus v 15,15 hodin od školky. Odtud se vydáme pěšky zpět k naší...
Celý článek

PROJEKCE UVNITŘ POJÍZDNÉ KOPULE

V pátek 6.května přijede do školky sférické kino s programem "ZPÁTKY NA PLANETU ZEMI" = dobrodružná výprava, na které se dovíme mnoho zajímavostí o vývoji života na Zemi. Vstupné 55,-Kč.
Celý článek

FOCENÍ

Ve čtvrtek 5.května se fotografujeme na závěrečné fotografie. Začátek v 9,30 hodin. Budoucí školáky přiveďte do školky, aby měli fotku na školním tablu.
Celý článek

HASIČI

Ve středu 27. 4. navštívíme se staršími dětmi HASIČSKOU ZBROJNICI TANVALD. Děti přiveďte nejdéle do 7.15h do MŠ. Jedná se o tyto děti: Jan H. Vojta Č. Jakub J. Šárka J.      Aneta K....
Celý článek

VÝLET

Výlet za jarními vílami do Jesenného plánujeme na ÚTERÝ     5. 4. Povezeme sebou Morenu, abychom jí vhodili do Kamenice a tak se rozloučilise zimou.  Děti přiveďte...
Celý článek

DIVADÉLKO

Ve středu 16. března přijede do školky divadlo s představením POHÁDKY ZAHRADNÍČKA PEPINA. Vstupné uhradíme z rodičovských příspěvků. 
Celý článek

ZÁKLADNÍ ŠKOLA

V úterý 15. března navštví budoucí školáci 1. třídu základní školy. Seznámí se s prostředím a zúčastní se jedné vyučovací hodiny. 
Celý článek

DOKTORŮ SE NEBOJÍME

V pátek 11.března nás ve školce navštíví zástupci Českého červeného kříže s programem "Doktorů se nebojíme". Hravou formou seznámí starší děti, jak poskytovat první pomoc.
Celý článek

FOTOGRAFIE

Milý rodiče. Máme mnoho nových fotografií na našem webu. Pěknou podívanou.
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.