Tyto stránky jste asi vyhledali, protože hledáte vhodnou mateřskou školu pro svou holčičku nebo kluka. Chtěli byste najít školu, kde se Vašemu dítěti bude líbit a kam se bude těšit. Přáli byste si, aby v ní panovala pohoda a příjemná atmosféra. Aby k Vašemu dítěti paní učitelky přistupovaly s pochopením a láskou, ale také, aby ho hodně naučily.

A právě v tomto duchu pracuje naše škola. Dočtete-li naše stránky až do konce, dozvíte se, jak toto úvodní slovo naplňujeme. Možná Vás také zaujme náš zdraví podporující vzdělávací program, či fotografie z akcí.

 


Aktuality

LIŠKA

V úterý 15.1. měly děti ve školce návštěvu. Přijel pan myslivec s liškou Miou (ochočená, očkovaná). Povyprávěl jim zajímavosti z jejího života.  
Celý článek

PROVOZ OBNOVEN

V pátek 11.1. se už zase všichni sejdeme ve školce. Omlouváme se za potíže vzniklé kalamitním stavem, děkujeme za pochopení.
Celý článek

PROVOZ UZAVŘEN

Ve čtvrtek 10.1. bude provoz MŠ stále uzavřen (přerušení dodávky el.proudu). Děkujeme za pochopení.
Celý článek

PROVOZ UZAVŘEN

Ve středu 9.1. bude provoz MŠ uzavřen (výpadek elektrického proudu). Děkujeme za pochopení.
Celý článek

PROVOZ UZAVŘEN

V pátek 21.12. bude provoz MŠ uzavřen (nízký počet dětí). Děkujeme za pochopení a přejeme Vám všem krásné Vánoce!
Celý článek

VÁNOČNÍ BESÍDKA

Ve čtvrtek dopoledne si s dětmi uspořádáme vánoční besídku. Sejdeme se u stromečku, zazpíváme si koledy a budeme čekat, co nám letos Ježíšek nadělí.
Celý článek

ČERTOVSKÁ BESÍDKA

Zveme rodiče, sourozence,  babičky i dědečky na ČERTOVSKOU BESÍDKU, která se koná v pátek 7.12. od 15,15 hodin. Děti se stanou čertíky a budou mít co dočinění s čertem Kleofášem a čertí...
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.