Tyto stránky jste asi vyhledali, protože hledáte vhodnou mateřskou školu pro svou holčičku nebo kluka. Chtěli byste najít školu, kde se Vašemu dítěti bude líbit a kam se bude těšit. Přáli byste si, aby v ní panovala pohoda a příjemná atmosféra. Aby k Vašemu dítěti paní učitelky přistupovaly s pochopením a láskou, ale také, aby ho hodně naučily.

A právě v tomto duchu pracuje naše škola. Dočtete-li naše stránky až do konce, dozvíte se, jak toto úvodní slovo naplňujeme. Možná Vás také zaujme náš zdraví podporující vzdělávací program, či fotografie z akcí.

Aktuality

čarodějnické disciplíny

Ve čtvrtek 26.dubna nebo v pátek 27.dubna (podle počasí) budeme řádit v čarodějnických disciplínách. Kdo se zúčastní, musí mít své podepsané koště. 
Celý článek

návštěva školy

Ve středu 18.dubna navštíví budoucí školáci 1.třídu základní školy. Zúčastní se 1 vyučovací hodiny a seznámí se s prostředím školy.
Celý článek

DIVADÉLKO

Ve středu 4.4. 2018 nás navštíví divadlo O zatoulaných píšťalkách. Vybíráme 50 Kč. 
Celý článek

Den vody

ÚTERÝ 13. 3. 2018 Domluvili jsme se s dětmi, že Den vody společně oslavíme v modrém oblečení. Pozor, počítáme počty modrého oblečení a doplňků. Kdo jich bude mít nejvíce?  
Celý článek

Schůzka s rodiči budoucích školáků

V úterý 13.března v 15 hodin zveme všechny rodiče budoucích školáků na schůzku. Na programu je představení programu základní školy ředitelem, ukázka práce s dětmi a individuální pohovory s rodiči.
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.