Tyto stránky jste asi vyhledali, protože hledáte vhodnou mateřskou školu pro svou holčičku nebo kluka. Chtěli byste najít školu, kde se Vašemu dítěti bude líbit a kam se bude těšit. Přáli byste si, aby v ní panovala pohoda a příjemná atmosféra. Aby k Vašemu dítěti paní učitelky přistupovaly s pochopením a láskou, ale také, aby ho hodně naučily.

A právě v tomto duchu pracuje naše škola. Dočtete-li naše stránky až do konce, dozvíte se, jak toto úvodní slovo naplňujeme. Možná Vás také zaujme náš zdraví podporující vzdělávací program, či fotografie z akcí.

Aktuality

bubny

Ve středu 26.dubna se děti zúčastní zábavné bubnovací show. Vybíráme 80,-Kč.
Celý článek

koťata

Ve čtvrtek 20.dubna v 15,15 hod. zveme rodiče na třídní setkání s ukázkou práce s dětmi.
Celý článek

MYŠÁCI

Ve čtvrtek 6. dubna od 15:15 hod. zveme rodiče na třídní setkání s ukázkou práce s dětmi.
Celý článek

Divadlo

V pátek 7.dubna v 8,30 hodin přijede do školky divadlo s pohádkovým příběhem "Copak čápy asi trápí".
Celý článek

"E - LIŠKA" - odloženo

Ve čtvrtek 30.března máme objednaný interaktivní program, ve které se seznámíme se životem lišky a prohlédneme si živou lišku zblízka. Vybíráme 40,-Kč.
Celý článek

Den pro moji babičku

Ve čtvrtek 23.března v 15. hod. bychom rádi zrealizovali plánovanou akci nazvanou DEN PRO MOJI BABIČKU  Myslíme, že pro děti by to byl neobyčejný zážitek. Společně s babičkou by si užily zábavné...
Celý článek

Výlet vlakem

Ve čtvrtek 16.března se vypravíme vlakem do Tanvaldu. Seznámíme se s prostředím nádraží, prohlédneme si pokladny a vše spojené s železniční dopravou. Vlak odjíždí z Desné v 9,18 hodin.
Celý článek

KARNEVAL

V pátek 17. 2. dopoledne  pořádáme pro děti KARNEVAL.  Máme objednaný interaktivní program, ve kterém si zasoutěží a pobaví se.  !!! Pomalu začněte připravovat masky !!!
Celý článek

vánoční setkání

Vánoční setkání se koná v úterý 20.prosince od 15,15 hodin v naší tělocvičně. Děti přiveďte v bílém oblečení. Nezapomeňte přinést vánoční cukroví na vánoční tabuli.
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.