Tyto stránky jste asi vyhledali, protože hledáte vhodnou mateřskou školu pro svou holčičku nebo kluka. Chtěli byste najít školu, kde se Vašemu dítěti bude líbit a kam se bude těšit. Přáli byste si, aby v ní panovala pohoda a příjemná atmosféra. Aby k Vašemu dítěti paní učitelky přistupovaly s pochopením a láskou, ale také, aby ho hodně naučily.

A právě v tomto duchu pracuje naše škola. Dočtete-li naše stránky až do konce, dozvíte se, jak toto úvodní slovo naplňujeme. Možná Vás také zaujme náš zdraví podporující vzdělávací program, či fotografie z akcí.

Aktuality

Strašidelné odpoledne

Předběžně plánujeme na 9.listopadu akci s rodiči nazvanou Strašidelné odpoledne. Můžete začít připravovat kostýmy a vyrobit papírové stašidýlko (velikost max.20cm).
Celý článek

Výlet

Ve středu 20. 9. se budoucí školáci vydají na rozhlednu Špičák.Děti přijdou do školky nasnídané             a s sebou jim připravte malou svačinku.Pití pro děti...
Celý článek

Čipový a kamerový systém

V pondělí 4. 9. 2017 od 14:45 do 15:30 vydáváme čipy. Je nutné, aby se dostavil zákonný zástupce dítěte a převzal pokyny k čipovému a kamerovému systému v MŠ. 
Celý článek

Námořnická slavnost

Slavnostní zakončení školního roku proběhne 9.června na školní zahradě od 15,30 hod. Námořnická slavnost předpokládá, že všichni budeme oblečeni v námořnickém. Těšíme se na vás!
Celý článek

Koncert

V úterý 6. června se starší děti zúčastní výchovného konceru Lidové školy umění Tanvald. Koncert se uskuteční v kině Jas Tanvald. Pojedeme vlakem z Desné v 8,18 hodin.
Celý článek

Kadeřnictví

V pondělí 5. června navštíví starší děvčata kadeřnictví paní Hofmanové. Seznámí se s prostředím a povoláním kadeřnice.
Celý článek

Tajný výlet

Slavíme den děti - tajný výlet  Kdy: pondělí 29.května         Odjezd vlakem: 8,18 hodin z Desné. Děti přiveďte do školky nasnídané nejpozději v 7,45 hod., kdo...
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.