Tyto stránky jste asi vyhledali, protože hledáte vhodnou mateřskou školu pro svou holčičku nebo kluka. Chtěli byste najít školu, kde se Vašemu dítěti bude líbit a kam se bude těšit. Přáli byste si, aby v ní panovala pohoda a příjemná atmosféra. Aby k Vašemu dítěti paní učitelky přistupovaly s pochopením a láskou, ale také, aby ho hodně naučily.

A právě v tomto duchu pracuje naše škola. Dočtete-li naše stránky až do konce, dozvíte se, jak toto úvodní slovo naplňujeme. Možná Vás také zaujme náš zdraví podporující vzdělávací program, či fotografie z akcí.

Aktuality

Liška

Ve čtvrtek 25. 5 nás ve školce konečně navštíví liška. (enviromentální program)
Celý článek

Výlet

Výlet k památnému stromu.     Zítra se vypravíme na výlet do Albrechtic. Sebou batůžek, pití a nečokoládovou dobrůtku. Kšiltovka nebo šátek !!!!!
Celý článek

POLICIE

V pátek 19. 5. se uskutečnila beseda s policií....... Děti se seznámily s povoláním policistů a s pravidly bezpečnosti. Moc si to užily.
Celý článek

Fotografování

Ve čtvrtek 18.května se fotografujeme na závěrečné fotografie. Budoucí školáci se budou fotit na tablo.
Celý článek

SVÁTEK MAMINEK

Svátek maminek oslavíme ve čtvrtek 18.5. v 15 hodin Z E L E N Ý M O D P O L E D N E M, na které všechny maminky srdečně zveme. S radostí přivítáme všechny děti i maminky V Z E L E N É M...
Celý článek

bubny

Ve středu 26.dubna se děti zúčastní zábavné bubnovací show. Vybíráme 80,-Kč.
Celý článek

koťata

Ve čtvrtek 20.dubna v 15,15 hod. zveme rodiče na třídní setkání s ukázkou práce s dětmi.
Celý článek

MYŠÁCI

Ve čtvrtek 6. dubna od 15:15 hod. zveme rodiče na třídní setkání s ukázkou práce s dětmi.
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.