Tyto stránky jste asi vyhledali, protože hledáte vhodnou mateřskou školu pro svou holčičku nebo kluka. Chtěli byste najít školu, kde se Vašemu dítěti bude líbit a kam se bude těšit. Přáli byste si, aby v ní panovala pohoda a příjemná atmosféra. Aby k Vašemu dítěti paní učitelky přistupovaly s pochopením a láskou, ale také, aby ho hodně naučily.

A právě v tomto duchu pracuje naše škola. Dočtete-li naše stránky až do konce, dozvíte se, jak toto úvodní slovo naplňujeme. Možná Vás také zaujme náš zdraví podporující vzdělávací program, či fotografie z akcí.

Aktuality

Přiblížil se vánoční čas

České tradice to je naše. Co nás čeká? V pátek 2.prosince nás navštíví Barborky, v pondělí 5.prosince přijde Mikuláš s čertem a andělem, v úterý 13.prosince za námi příjdou Lucie.
Celý článek

Byli jednou tři šaškové

V pátek 25.listopadu uspořádáme zábavné dopoledne "Byli jednou tři šaškové"...aneb seznámení se šašky a jejich kousky spojené se společným zpíváním
Celý článek

Pohádka

Ve středu 16. 11. shlédneme pohádku O Luciáškovi. Vybíráme 40 Kč.
Celý článek

SETKÁNÍ S RODIČI

V úterý 15.listopadu se konají třídní schůzky. Začátek v 15,15 hodin. Na programu bude ukázka výchovné práce s dětmi a konzultace s rodiči.
Celý článek

KAŠTÁNKOV

Do školky můžete nosit nejrůznější panáčky, zvířátka atd. vyrobené z kaštanů.  (výstava: na chodbě v přízemí)
Celý článek

JABLÍČKOVÁ SLAVNOST

JABLÍČKOVÁ SLAVNOST aneb ČERVENÉ ODPOLEDNE se koná  v úterý 25. 10. od 15, 15 hod. jablíčkové písničky jablíčková mazurka jablíčkové tvoření jablíčkové kuchtění Každé dítě potřebuje 2 jablíčka,...
Celý článek

VÝPRAVA DO LESNÍHO KRÁLOVSTVÍ

Čeká nás setkání s panem Šiškou, paní Ježkovou a Houbovou vílou. Podle toho, jak se nám pokazilo počasí, nastal asi čas zamknout les, aby tam nikdo zlý nevlez. Proto budeme už tradičně potřebovat...
Celý článek

ZACHRAŇME HRAČKY

V úterý 13.září dopoledne uspořádáme výpravu za neuklizenými a poškozenými hračkami. Nalezené hračky určitě udělají radost jiným dětem. Předáme je humanitární sbírce Diakonie Broumov.
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.