Tyto stránky jste asi vyhledali, protože hledáte vhodnou mateřskou školu pro svou holčičku nebo kluka. Chtěli byste najít školu, kde se Vašemu dítěti bude líbit a kam se bude těšit. Přáli byste si, aby v ní panovala pohoda a příjemná atmosféra. Aby k Vašemu dítěti paní učitelky přistupovaly s pochopením a láskou, ale také, aby ho hodně naučily.

A právě v tomto duchu pracuje naše škola. Dočtete-li naše stránky až do konce, dozvíte se, jak toto úvodní slovo naplňujeme. Možná Vás také zaujme náš zdraví podporující vzdělávací program, či fotografie z akcí.

Aktuality

Dýňové odpoledne

Ve čtvrtek 5.listopadu v 15 hodin se sejdeme na školní zahradě při společné akci dětí a rodičů. Přineste si dýni, nástroje na vydlabávání a svíčku. Těšíme se na Vás.
Celý článek

CESTUJEME DO BAREVNÉ PŘÍRODY

  V úterý 3. 11. 2015 se vypravíme vláčkem do Kořenova a dále pěšky k příchovické rotundě.   Odjezd v 7:40 hod. vlakem z Desné do Kořenova. Návrat autobusem v 11:00...
Celý článek

SPORTOVNÍ ŠKOLIČKA

V pondělí 5.října proběhne 1.lekce sportovní školičky pod vedením trenéra a asistentů. Celkem se uskuteční 10 lekcí. Přihlášené děti si přinesou lahev s pitím.
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.